Beşiktaş boya badana ustası usta ekibimize 1 günde evinizi boyatın hem zamanda hemde parada tasarruf edin Türkiye’de ilk ve tek 1 günde boya hizmeti sunan firmamız işinde uzman usta ekibimizle her bir odaya 1 usta görevlendirerek evinizi,ofisinizi 1 günde boyuyoruz. Artık aracı taşeron firmaları ve teklif sistemleri ile uğraşıp zaman kaybetmeyin. beşiktaşta boyacı ustaları Bizi arayın hem ucuz hemde kaliteli hizmeti alın. Türkiye’de aynı gün keşif yapma ve işe başlama hizmeti sunan kuruluşumuz bu sektörün tek örneğidir. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Beşiktaş boya badana ustası:  Kaç kişiden teklif al  gibi sistemlere keşif yapılmadan 500-600 TL fiyat verenler sizi yanıltmasın. Bu tür sistemlere ve taşeron firmalarının tuzağına düşmeyin. Onlardan teklif alıp 1-2 gün keşif ve fiyatlandırma ile uğraşacağınız zaman diliminde; biz evinizi keşif yapıp boyayıp size teslim ediyoruz.

Beşiktaş boya ustası (1 günde ev, ofis boyama hizmeti) Evinizi veya ofisinizi boyatmak istiyorsunuz fakat büyük şehirlerin stresli yaşamı, çalışanlar için yoğun iş temposu ve boyacıların günlerce evinizi işgal edilmesine tahammülünüz yok ise ayrıca beşiktaş badana boya usta ekibi boya işi yapıldıktan sonra ev temizliği, ve eşyaları eski yerine yerleştirme gibi dertleri unutun. beşiktaş boyacı ustası 1 günde boya badana usta ekibimiz sizi tüm bu dertlerden kurtarıyor. Artık eskisi gibi boyacıların evinizi günlerce işgal etmesine son veriyoruz.

Beşiktaş boya badana şirketi 1 günde boya hizmetli Nasıl mı? 1 günde boya badana profesyonel beşiktaş boya ustaları ekibi boyatacağınız yerin önceden keşfini yapıyor. Yapılacak işlerin genel bilgilendirmesi bunun yanında getirdiği renk kartelalarından & boya markalarının renk kataloğundan istediğiniz rengi seçiyorsunuz.Hemen boya malzemelerini hazırlıyoruz, ertesi gün beşiktaş boya badana için tüm hazırlıklar yapılarak randevu verilen gün ve saatte ustalarımız işe başlar ve  aynı gün boya badana uygulaması bitirilip size teslim edilir.

Beşiktaş badana boyacı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ekonomik fiyata,profesyonel hizmete, kaliteli işçilikle evinizi boyatın hemde günlerce uğraşmadan boya firmaları beşik boya badana firmaları arasında en profesyonel ekibe sahip boyacı firmamız siz değerli müşterilerimize 1 günde boya badana hizmet sunan tek kuruluştur.Acemi kişilere, teklif al gibi sistemlere, taşeronlara, emlakçılara, nalburcuya boyacı sorarsanız kesin bunlarada komisyon vermiş olursunuz.Ayrıca işe başlamadan sizden ücret talep edenlere itibar etmeyin. İşinde deneyimli gerçek boyacı ustalarına işinizi yaptırın, içiniz rahat olsun…

beşiktaş boya badana yapanlar Gerçekten 1 günde boya olur mu? diyen bir çok müşterimize var.Doğal olarak eskiden boyacılar ev boyamaya gittiğinde bir evin boyası neredeyse en az 4-5 gün sürüyordu.Bundan dolayı kafanıza takılan sorulara kısacası böyle bir açıklama yapalım eviniz 3+1 ise bizde 4 kişi geliyoruz her bir ustaya 1 oda düşüyor.1 – Boya işine başlamadan önce ustalarımız ev eşyalı ise evde bulunan tüm eşyaları bulundukları yerde orta bir yere toplayıp üzerini hışır örtü ile örter Örnek resimdeki gibi.

Beşiktaş boya işleri ustası 2 – ikinci aşama: parke süpürgelikleri boya dökülmelerine, çizilmelerine karşı maskeleme bandı ile bantlanır. Daha sonra aynı şekilde parkeleri kurumak için yerler örtü ile kaplanır.Yerler kalın mavi örtü ile kaplanır. Piriz ve elektrik anahtarları çıkartılır. evinizin boyası bittiğinde ustalarımız eviniz size ter temiz teslim edilir.İstanbul beşiktaş boyacı 3- aşama: Ustalarımız duvarlarda oluşan kabarma, çatlama, çivi delikleri,  dübel yerlerini iyice temizleyerek, 1 kat alçı uygulanır ve kurumaya bırakılır. Alçı tamirleri, çok büyük ve derin tamirler değilse her bir kata 30 dakika arayla 3 kat saten alçı uygulaması yapılır. Alçı tam kuruduktan sonra 120’lik bir zımpara ile iyice zımparalanıp astar veya tavan boyası tamir edilen yerin üzerine uygulanır. Biz genelikle tavan boyasını astar yerine kullanırız.Tavan boyası tamir yapılan yerin yama gözükmesini yüzde yüz önler..Beşiktaş badanacı boyacı 4 – Aşama: Ustalarımız hazırladıkları tavan boyasını tavanlara ve kartonpiyerlere uygulamaya başlar. 1 kat uygulandıktan sonra durama göre ;30 dakika sonra ikinci kat uygulanır tavanların kirlilik durumuna göre tavanlara ve kartonpiyerlere 3-4 kat boya uygulanabilir. beşiktaş boya badana firmaları arasında en iyi uzman ekibe sahip firmamız deneyimli ustalarımızla kusursuz ev boyama hizmeti.

Beşiktaş iç dekorasyon boya firması 5- aşama: Duvar boyası hazırlanır.Çok zıt renk değişimi veya saten boyadan su bazlıya dönüş yapılacaksa kesinlikle önce astar kullanılmalıdır. Eğer böyle bir durum yoksa ustalarımız duvar boya uygulamasına başlar. Önce alt ve üs kestirmeler alınır daha sonra boya uygulanır. duvarlarda  kuruma evden eve değiştiği için net bir saat söylemek mümkün değil ama ortalama ilk kat boya uygulandıktan sonra bir buçuk saat sonra ikinci kat uygulanır ve boya badana işlemi tamamlanır .

Beşiktaş boyacısı 6- Aşama: boya badana yapan ekibimiz boya badana uygulama işlemi bittikten sonra, ustalarımız öncelikle eşyalarınızın üstündeki örtüleri toplar titiz bir şekilde. Daha sonra yerlerdeki örtüleri toplar.Eşyalarınızı eski yerine yerleştirir ve 1 günde evinizin boya badana işlemi bitmiş boya uygulaması sonrası günlerce temizlik işi ile oğraşmadan eviniz pırıl pırıl size teslim edilir.. güle güle oturun.

Beşiktaş tadilat dekorasyon alçıpan Ekibimiz için memnuniyet ilk önceliğimizdir.boyacı avcılar bizi tercih ettiğinizde iş başlagıcından iş bitene kadar kesinlikle hiç bir ücret talep etmiyoruz. Evinizi, ofisinizi boya yapıp bitirdikten sonra, siz kontrol ediyorsunuz beğendiğinizde ücreti veriyorsunuz.her zaman en kaliteli malzemelerle evinizi boyuyoruz bakırköy boya badana ustası ekibimiz ücretsiz keşif ve renk kartelası teslimatı için hemen arayın aynı gün içinde dilediğiniz boya markası dyo filli boya marshall polisan boya markalarının renk kataloğu  size teslim edelim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir